Akce holešovského děkanátu

10.06.2018 11:11

Animátoři holešovského děkanátu zvou všechny zájemce na přednášku Tři měsíce v Indii od Terezy Dvorské, která letos absolvovala školní praxi v Indii a ráda by se podělila o své zážitky. Přednáška se bude konat v pátek 15.6. v 16.00 v Domě u svatého Martina v Holešově. Více informací na plakátku nebo na facebookových stránkách.  

 

3 měsice v Indii.pdf

 

 

Animátoři holešovského děkanátu zvou všechny mladé na Extrém (již tradiční noční pochod) pořádaný jako poděkování za celý školní rok. Tentokrát bude naše cílová stanice kaple sv. Huberta v Zahnašovicích, odkud se pak vrátíme kolem 2h ráno zpět do Holešova. Nabízíme možnost počkat na odvoz či spoj v Domě u svatého Martina. Akce se bude konat v pátek 22.6. a vycházet budeme ve 20.00 od farního kostela v Holešově. Více informací na plakátku nebo na facebookových stránkách.  

 

Extrem18.pdf

Zpět