Pouť rodin a Modliteb za nejmenší

12.05.2018 18:36

Srdečně zveme všechny na Pouť rodin a Modliteb za nejmenší. Mši svatou bude od 10.30 hodin sloužit v bazilice Navštívení Panny Marie emeritní biskup Josef Hrdlička. Po mši bude jako vždy zajištěno dobré jídlo a pití za lidové ceny, následně bohatý program pro děti i rodiče (zvířátka z balónků, malování na obličej, skákací hrady, soutěže o vouchery do ZOO a další). Ve 13 hod. si nenechte ujít koncert Evy Henychové (více o této zpěvačce, kytaristce, skladatelce i textařce v jedné osobě najdete zde...). Pouť se koná v rámci Týdne pro rodinu  pod záštitou Ing. Mariána Jurečky, poslance Parlamentu ČR a RNDr. Ladislava Šnevajse, náměstka primátora statutárního města Olomouce.

 

Termín:

20. května 2018

Místo konání:

Svatý Kopeček u Olomouce

(bazilika a přilehlé ambity)

 

Program:
9.45 možnost pěší minipoutě: sraz v ulici V Lipkách (začátek aleje, bus č. 11, stanice Samotišky) do baziliky Navštívení Panny Marie (trasa je necelý kilometr a je vhodná i pro děti); provází P. MUDr. Jiří Korda, koordinátor Modliteb za nejmenší
10.30 mše svatá, celebruje Mons. Josef Hrdlička
13.00 koncert, modlitba růžence a adorace Nejsvětější svátosti

Těšíme se na hojnou účast! Za organizátory KDU-ČSL Olomouckého kraje, Centrum pro rodinu Arcibiskupství olomouckého, Modlitby za nejmenší, Magistrát města Olomouce, Mladí lidovci, Matice svatokopecká a farnost Svatý Kopeček.
 

Pouť rodin.pdf
 

Zpět